יתרונות וחסרונות בעיצוב אתר בטמפלט

בעולם העסקים של היום, אתר אינטרנט זה דבר הכרחי כמו כתובת דואר, טלפון או דפי הזהב בעבר.
אתר מאפשר לעסק שלך להיות פתוח 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. העסק שלך נגיש ללקוחות. האתר שלך יחנך, יעדכן, ימשוך לקוחות חדשים ואפילו יספק לך הכנסה בזמן שאתה ישן. הצרכן מעדיף לחפש המלצות ומידע בלחיצת כפתור, ולא במדריך עסקי מודפס.

העולם הדיגיטלי מתפתח בצעדי ענק. כיום רוכשים, מזמינים, פונים לקבל פרטים, בודקים, משווים מחירים, הכול ברשת. כולם משתמשים בסמארטפון לחפש מידע, חדשות, חברה, קניות, בעל מקצוע, עזרה מידית.

הלקוחות מחפשים מידע עליך. הם מחפשים כל הזמן, גם כשאינך מודע לכך. החיפוש חייב להותיר רושם חיובי. אם לקוח מקבל המלצה עליך וגם על שני מתחרים שלך, ההתרשמות מכל אחד מכם הוא יקבל באתר.

לכן כל בעל עסק יודע שאם לעסק שלו לא יהיה אתר אינטרנט, הוא ייחשב כ"לא קיים" ולקוחות לא יידעו לפנות אליו.

ישנן שתי אפשרויות לבניית אתר אינטרנט – האחת היא בנייה על תבנית מוכנה (template) שבה ניתן להכניס תכנים והאתר מוכן והשנייה היא בנייה ללא תבנית, כלומר, על פי עיצוב ייחודי. לכל אחת מן השיטות ישנם יתרונות וחסרונות ובעל עסק יבחר על פיהם מה מתאים לו ומה הוא מעדיף.

היתרונות של טמלפלט

חיסכון בזמן העבודה – בנייה על תבנית מושתתת על פורמט מסוים של חלונות וחוצצים שבהם רק נותר לשתול את המידע הרלוונטי לעסק המדובר. מסיבה זו הקמת אתר בדרך זו תהיה מהירה יותר.

חיסכון כספי – אתר מטמפלט מתאים לעסקים קטנים יחסית עם תקציב מאוד מוגבל אשר לא צריכים מיתוג ייחודי Taylor made ועדיין רוצים לקבל אתר עכשווי ורספונסיבי.

בניית אתר מטמפלט מתאים גם לאדם לפני פגישה / פרזנטציה / כנס עם לקוחות פוטנציאליים וזקוק לאתר מעוצב ובנוי במהירות.

עיצוב מוכן – רוב האנשים מתקשים לדמיין כיצד יראה האתר שהם רוצים עבור העסק שלהם. כאשר העיצוב מוכן קל יותר להחליט על טמפלט זה או אחר.

חסרונות לשימוש בטמפלט

לא מתבצע תהליך אפיון האתר – דבר שפוגע בחוויית המשתמש ובהתאמה לצרכיו.

חוסר ייחודיות – סביר להניח שיש עוד הרבה אתרים בדיוק כאלה ברשת.

חוסר גמישות – אם מעוניינים בעתיד לעדכן את האתר, להוסיף מידע חדש, להוסיף אופציות חדשות כגון רכישת מוצרים, אתר הבנוי מטמפלט לא יספק את הצרכים בצורה מושלמת.

היתרונות והחסרונות אמנם יכולים להשפיע על ההחלטה, אבל בסופו של דבר,  אם רוצים לבנות אתר מטמפלט, צריכים להחליט מראש איך האתר צריך להיראות, על מנת שישרת את מטרות העסק – קידום/שווק/מכירות, יפנה לקהל יעד רלוונטי, ידבר בשפה שלו, בצבעים שלו, יגע בנקודות החולשה שלו.

לסיכום:

  • עיצוב אתר מטמפליט מתאים יותר לאתר תדמיתי, אתר אינפורמטיבי, לבעלי עסקים קטנים.

  • לאתרים לבעלי עסקים גדולים, לאתרים דינמיים, לאתרים עם מבצעים ופרסומות, לאתרי סחר יתאים עיצוב ייחודי שבו ניתן יהיה לפרט את כל השירותים המוצעים על ידי החברה ללא הגבלות של תבנית קבועה.

YG-WEBSTUDIO מספקת שירותי אינטרנט דיגיטליים ופועלת בהתאם לסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר. כל פרויקט זוכה למעקב יומי וליווי אישי. התקשרו עכשיו וקדמו את העסק שלכם באינטרנט.